Magia dziewczęcych spódniczek

2404 wyświetleń 0 Comment
Wydawać by się mogło, że dziewczęcych wdzianek jest mnóstwo. Faktycznie, być może jest sporo dziewczyńskich ciuszków. Natomiast nie zawsze szukam dla Heleny wszystkiego w kolorze pink, nie zawsze szukam serduszek, cukierków i kokardek. Czasami bierzemy oddech w innych kolorach! Równie magicznych.

Niunio dało mi alternatywę. Lekkie, dziewczyńskie, pastelowe, zwiewne i przede wszystkim wygodne dla Helen. Moja córeczka często chodzi w mięcie, beżach, granatach, brzoskwini (…) w zasadzie wszystkich kolorach. Mamy mniej lub bardziej ulubione kolory, ale i fasony, i rzeczy. Ostatnio zdarzały się wspólne spódniczki, kobiece, zwiewne i wyjątkowo dobrze w nich grałyśmy. Najważniejsza jest jednak swoboda, jakość i wygoda. Rzućcie okiem na nasze ulubione spódniczki, dziewczęce, pastelowe i wdzięczne. Tym razem bardziej na luzie, bo nasze Wielkanocne stylizacje były naprawdę wiosenne, ale i zobowiązujące.

Miejmy nadzieję, że pogoda w najbliższych dniach będzie nas rozpieszczać i delikatne spódniczki będą, jak znalazł na majówkowe wypady! A jeśli wiatr pokrzyżuje plany, pod spódniczki, zakładałam Helenie wygodne, bawełniane getry. Spódniczki są na gumkach, więc wygoda jest naprawdę duża. Zdradzę Wam sekret, Helenka niedługo będzie szczęśliwą posiadaczką paszportu (…) Świat stoi przed nami otworem. Nie mogę się doczekać (…)

5/5 - (1 vote)

Oceń:

5/5 - (1 vote)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x